Співпраця  сектору пробації із Центром надання соціальних послуг Пулинської селищної ради

Дата: 27.10.2022 16:43

Соціально-виховна робота сектору пробації являє собою заходи, які проводяться з урахуванням оцінки ризиків вчинення повторних кримінальних правопорушень та передбачає надання консультативної, психологічної та інших видів допомоги; участь у виховних заходах та соціально корисній діяльності; проведення індивідуально-профілактичної роботи. Заходи соціально-виховного характеру також повинні обовязково враховувати психологічні особливості особи, її кримінально-правову та демографічну характеристики.

На основі результатів оцінки та складених індивідуальних планів роботи із суб’єктами пробації, та у вирішенні проблемних питань, працівники Центру надання соціальних послуг Пулинської селищної ради Житомирської області провели індивідуальні профілактичні бесіди із підобліковими засудженими особами Житомирського районного сектору №8 філії Центру пробації у Житомирській області.

Зміст бесід: тлумачення агресії як соціально-психологічного феномену; різновиди агресивної поведінки; наслідки поширення агресії у суспільстві на макро- та мікрорівнях; особливості та профілактика насильства й агресії у сім’ї, поради з опанування агресії на рівні особи.

Переконані: завдяки спільній роботі є можливість досягти правослухняної поведінки засуджених осіб.

Житомирський районний сектор №8

філії ДУ «Центр пробації»

у Житомирській області

(смт. Пулини)