Із засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 26.10.2022 09:56

З метою здійснення соціального захисту, реалізації прав та інтересів кожної дитини, 26 жовтня 2022 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Пулинської селищної ради №12 під головуванням Пулинського селищного голови Олександра Гаврилюка.

Члени комісії розглянули 5 питань порядку денного, зокрема про стан виконання батьківських обов’язків відносно неповнолітніх дітей, про забезпечення прав і найкращих інтересів дітей, влаштованих до спеціальних шкіл. Крім цього, було затверджено 7 індивідуальних планів соціального захисту дитини, яка перебуває у складних життєвих обставинах, дитини, яка залишилася без батьківського піклування, дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування.

По питаннях порядку денного доповіли головний спеціаліст  Тетяна Андрійчук та провідний спеціаліст Оксана Пітра.

Члени комісії, заслухавши інформацію по питаннях порядку денного, прийняли ряд компетентних та виважених рішень, спрямованих на захист прав та інтересів дітей, їх гармонійний розвиток та формування здорового мікроклімату у сім'ї, де виховуються діти.