24 жовтня увесь світ відзначає Міжнародний день шкільних бібліотек

Дата: 24.10.2022 13:13

Щорічно, у четвертий понеділок жовтня, у світі відзначають Міжнародний день шкільних бібліотек. Засновником цієї календарної події виступає всесвітня організація ЮНЕСКО.

Сучасна шкільна бібліотека відкриває школярам безмежний світ книг, стає справжнім помічником і гідом читання, дає можливість познайомитися з видатними творами художньої літератури та прищеплює любов до читання, а атмосфера, яка створюється професійними бібліотекарями, є сприятливою для забезпечення та поширення грамотності.

У шкільних бібліотеках працюють висококваліфіковані фахівці, відповідальні й щиро віддані своїй благородній справі люди! Вони навчають школярів орієнтуватися у потоці інформації, сприяти оволодінню навичками пошуку та використання ресурсів на різних носіях, допомагають усвідомити значення бібліотеки, зрозуміти, що бібліотеки єднають світи!

У цей день вітаємо спільноту шкільних бібліотекарів зі святом! Нехай професія дарує вам радість самореалізації та сприяє розкриттю талантів.