Запрошуємо взяти участь у публічній онлайн-презентації інвестиційного паспорту Пулинської громади

Дата: 24.10.2022 12:23

Шановні колеги та партнери!

Запрошуємо Вас взяти участь у публічній онлайн-презентації інвестиційного паспорту Пулинської громади та першими дізнатися про актуальні інвестиційні пропозиції громади, ресурсний потенціал та переваги для інвестування.

Подія відбудеться 27 жовтня 2022 року об 11.30-13.00 у форматі онлайн.

Для того, аби першими дізнатися про інвестиційні потужності нашої громади, необхідно зареєструватися за посиланням: https://bc-club.org.ua/office/reestracija-na-zahid.html?event_id=779

Захід організовано Пулинською селищною радою в рамках ініціативи «Громада, дружня до бізнесу. Інструменти сприяння бізнесу в громадах», що реалізовує ГО «Клуб Ділових Людей Україна» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Кількість учасників обмежена. Реєстрація відкрита до 26 жовтня 2022 року, 12:00 год. До 15:00 год. 26 жовтня 2022 року, учасники отримають підтвердження про участь.

Будемо раді співпраці та чекаємо на зустріч!

Виникли питання - телефонуйте за номером +38068 284 6726 (Людмила Метельська)