Дата: 21.10.2022 09:03

Вчора, 20 жовтня, за сприяння голови Житомирської ОВА Віталія Бунечка в рамках реалізації проєкту ЮНІСЕФ, Пулинська громада отримала 4 тонни гуманітарного вантажу від Гуманітарного штабу Житомирської ОВА.

У якості гуманітарної допомоги були передані: рідке мило, пральний порошок, мило для прання, шампунь, дезінфікуючі засоби, безконтактні термометри, урни для сміття, поліетиленові пакети для сміття, контейнери для ганчірок, відра, тощо.

Пулинська селищна рада висловлює щиру вдячність голові Житомирської ОВА Віталію Бунечку та усім причетним за значну гуманітарну допомогу для нашої громади та всебічну підтримку у такий нелегкий час.

Впевнені: чим ми згуртованіші, тим ми неприступніші для ворогів!

Фото без описуФото без опису Фото без описуФото без опису Фото без опису Фото без опису  Фото без опису Фото без опису