ПЕРЕВІРТЕ, ЧИ ПОВНІСТЮ ВИ ПІДГОТУВАЛИ ВЛАСНЕ ПОМЕШКАННЯ до ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ!

Дата: 17.10.2022 08:24

Цей опалювальний сезон без перебільшення стане найскладнішим в історії незалежної України. Він прогнозує складне, але стабільне проходження цього опалювального періоду.

Кожен громадянин має теж підготувати свою домівку як до зими, так і до надзвичайних ситуацій.

Зокрема одним із важливих заходів для власних квартир та індивідуальних житлових приміщень є проведення побутової термомодернізації. Саме ці заходи дозволять зменшити втрати теплової енергії та створити оптимальний мікроклімат в оселях.

З цією метою Мінрегіоном розроблено інформаційні матеріали, спрямовані на підвищення обізнаності громадян щодо побутової термомодернізації.

Наразі це важливо! Готуймося!

Фото без описуФото без опису ???????