Рекомендації Міністерства енергетики України, чим запастись на випадок відключення електроенергії

Дата: 18.10.2022 14:34

Російські терористи кожен день прицільно б’ють по об’єктах енергетичної галузі, знеструмлюючи міста і села. Ремонтні бригади невтомно та швидко відновлюють пошкоджену ворогом енергетичну інфраструктуру. Але ми маємо бути готові до всіх чергових спроб ворога атакувати енергосистему.

Через можливі подальші російські обстріли енергетичної інфраструктури  Міністерство енергетики України, закликає кожну родину потурбуватись про запас необхідних речей та приладів, що допоможуть зробити більш комфортним очікування, поки енергетики відновлюватимуть пошкоджену чи зруйновану росіянами енергетичну інфраструктуру.