Вітання Пулинського селищного голови

Дата: 16.10.2022 08:20

Шановні працівники і ветерани харчової галузі! Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників харчової промисловості! Це професійне свято невтомних трудівниць і трудівників, які стоять на варті продовольчої безпеки та забезпечують задоволення потреб кожної родини та усієї країни в якісній, смачній та доступній продукції харчування.

У День професійного свята хочу подякувати всім працівникам харчової галузі нашої громади та усієї країни за щоденну кропітку працю, професіоналізм, почуття високої відповідальності. Нехай кожен день приносить вам нові здобутки і досягнення, а ваше життя буде щасливим і радісним. Хай втілюються всі задуми на радість Вашим родинам, на благо розквіту нашої громади, нашої рідної України та піднесення добробуту всього українського народу.

Вітаючи вас зі святом, зичу міцного здоров'я, миру, наснаги та нових виробничих успіхів на благо нашого краю!

З повагою, Пулинський селищний голова - Олександр Гаврилюк!