«Від запорозьких козаків до героїв сьогодення» - Пулинська бібліотека запрошує до перегляду
До Дня українського козацтва та Дня Захисників і Захисниць України, що відзначається в Україні 14 жовтня, в бібліотеці Пулинської селищної ради представлена книжкова виставка «Від запорозьких козаків до героїв сьогодення», присвячена найбільш яскравим постатям Війська Запорізького та історії виникнення козацтва в Україні, також експонуються матеріали про подвиги воїнів-захисників, які і сьогодні продовжують героїчно захищати нашу землю від ворогів.
Цього року, коли українські воїни вже понад 230 днів дають відсіч російській агресії, День Захисників та Захисниць є тим днем, коли ми всі можемо ще раз подякувати їм за стійкість та відвагу, вшанувати пам’ять полеглих, згадати звитяги попередніх поколінь, представники яких своїм героїзмом і жертовністю здобували та відстоювали свободу і незалежність України.
"У цей день не забудьте подякувати нашим воїнам за чисте небо і згадати ціною яких жертв вони наближають Перемогу. Слава Україні!", - закликають бібліотекарі Пулинської селищної ради.