Увага! Оновлено дату публічної презентації інвестиційного паспорту Пулинської громади!

Дата: 11.10.2022 15:23

Шановні колеги та партнери! Запрошуємо Вас взяти участь у публічній онлайн презентації інвестиційного паспорту Пулинської громади та першими дізнатися про актуальні інвестиційні пропозиції громади, ресурсний потенціал та переваги для інвестування.

Подія відбудеться 27 жовтня 2022 року.

Для того, аби першими дізнатися про інвестиційні потужності нашої громади, необхідно зареєструватися за посиланням: https://bc-club.org.ua/events/pulynska

Захід організовано Пулинською селищною радою в рамках ініціативи «Громада, дружня до бізнесу. Інструменти сприяння бізнесу в громадах», що реалізовує ГО «Клуб Ділових Людей Україна» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Кількість учасників обмежена. Реєстрація відкрита до 25 жовтня 2022 року, 23:59. До 12:00 год. 26 жовтня 2022 року, учасники отримають підтвердження про участь.

Будемо раді співпраці та чекаємо на зустріч!

Виникли питання - телефонуйте за номером +38068 284 6726 (Людмила Метельська)