Вітання Пулинського селищного голови з Днем юриста

Дата: 08.10.2022 10:13

Щороку, 8 жовтня в Україні відзначається професійне свято тих, хто кожного дня своїм словом і ділом утверджує недоторканість конституційних прав і свобод громадян, непорушність законів, відстоює честь і гідність держави та народу – День юриста!

Шановні працівники юридичної сфери! З нагоди професійного свята прийміть слова глибокої вдячності за високий професіоналізм, активну участь у поширенні правових знань та посиленні соціального захисту громадян. Твердо вірю, що усвідомлене почуття відповідальності допоможе вам завжди бути на висоті вимог сучасного життя.

Щиро бажаю вам життєвої наснаги, невичерпної енергії, кришталевої чесності, принциповості, неупередженості та об’єктивності у вашій благородній справі. Нехай на Вашому боці завжди будуть Закон, Правда та Справедливість, а творча наснага, професійний успіх і любов до своєї роботи ніколи Вас не покидають!

З повагою, Пулинський селищний голова – Олександр Гаврилюк!