9 жовтня - Всесвітній день пошти

Дата: 09.10.2022 09:01

Шановні працівники поштового зв’язку Пулинської громади! Щиро вітаю Вас із професійним святом – Всесвітнім днем пошти.

Приємно усвідомлювати, що в час мобільного зв’язку та Інтернету, поштовий зв’язок не втрачає свого значення, адже листоноші, передусім, несуть тепло людського спілкування, а надання поштових послуг приваблює доступністю, традиційністю та надійністю.

Дякую вам за щоденну працю, терпіння і наполегливість у роботі. Нехай ваша сумлінна праця завжди високо цінується, а всі починання одержують заслужене визнання!

Щиро бажаю усім працівникам пошти за свою суспільно необхідну працю, завжди одержувати лише щиру вдячність від людей. Від усієї душі зичу Вам хороших трудових буднів, чудової оплати праці, любові і гармонії, успіхів, реалізації планів, щастя і благополуччя, миру, злагоди й добробуту, творчої праці на благо нашої країни! Зі святом!

З повагою, Пулинський селищний голова – Олександр Гаврилюк!