Вітання з нагоди Дня працівників державної санітарно-епідеміологічної служби

Дата: 09.10.2022 09:41

Цієї неділі в Україні відзначають День працівників державної санітарно-епідеміологічної служби. Щиро вітаю з професійним святом спеціалістів та фахівців сфери державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства.

Кожен з нас відчуває вашу підтримку та турботу за наше здоров’я і благополуччя. Ваша самовіддана праця та високий професіоналізм допомагають нам долати перешкоди та створювати майбутнє для наступних поколінь. Щиро дякую вам за фахову компетентність та відповідальність, невичерпну енергію та людяність.

З нагоди свята бажаю Вам доброго здоров'я, великого людського щастя, благополуччя, миру та злагоди. Нехай вдячністю людською буде позначений Ваш шлях. Нехай вам завжди усміхається доля, життя дарує добробут і благополуччя, а робота приносить лише радість і задоволення.

Впевнений, що ваш професіоналізм, життєва енергія, відданість своїй справі і надалі слугуватимуть запорукою санітарної безпеки нашої громади та держави!

З повагою, Пулинський селищний голова – Олександр Гаврилюк!