Представників бізнесу запрошують до участі у програмі «Стале та стійке підприємництво»

Дата: 07.10.2022 10:50

Клуб ділових людей України запрошує представників бізнесу до участі в тренінгово-консультаційній програмі SURE: THE SUSTAINABLE & RESILIENT ENTERPRISE (СТАЛЕ ТА СТІЙКЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО).

Учасники програми:

• зможуть пройти тренінгову програму із 5 модулів онлайн (всього 20 год.);
  • матимуть індивідуальні консультації щодо розробки стратегії стійкості бізнесу;
  • деякі бізнеси (будуть відібрані з числа учасників) отримають поглиблені консультації щодо розробки стратегії стійкості.

Цільова аудиторія -  керівники та власники малого бізнесу (рекомендовано від 5 до 50 осіб персоналу), які хочуть розробити стратегію стійкості власного бізнесу.

Участь в програмі безкоштовна завдяки гранту за умови затвердження заявки учасника відбірковою комісією.

Заявки приймаються до 13 жовтня 2022, 23:59 тут.

Мова програми – українська.

По завершенню програми буде видано сертифікат (за умови проходження не менше 4 із 5 модулів та виконання практичних завдань).

Детальніше за посиланням: https://bc-club.org.ua/events/treningovokonsultacijnij-programa-quot-stale-ta-stijke-pidpryemnyctvo-quot-20221017651.html