У Житомирі урочисто відкрили виставку творчих робіт пулинських художників «Цвіт акварелі»

Дата: 06.10.2022 17:25

Талановиті художники Пулинського краю вже досить довгий час своїми незрівнянними мистецькими витворами позиціонують Пулинську громаду як колиску художників Житомирщини. Їх витончені картини у найрізноманітніших техніках дивують не лише пересічних відвідувачів, а й мають схвальні відгуки визнаних майстрів пензля.

6 жовтня 2022 року у холі ЖОУНБ ім. О. Ольжича відбулося відкриття двох фундаментальних колективних виставок живопису та акварелі «До витоків» та «Цвіт акварелі», присвячені Дню захисників та захисниць України, Дню художника, а також 10-й річниці створення Пулинського народного художнього музею «Пулинські барви».

На виставці «До витоків» із фондів музею представлено творчі роботи (живопис, графіка) пулинських художників Валентина Войтенка, Івана Грибана, Миколи Грибана, Володимира Дзюбенка, Миколи Опанащука, Валерія Скрицького, Миколи Стрельченка, Юрія Субіна, Леоніда Фесенка, Юрія Супрунчука.

На виставці «Цвіт акварелі» представлено творчий доробок Валентина Войтенка та Леоніда Фесенка. Загалом до експозиції виставки увійшли близько 60 творчих полотен.

У рамках відкриття виставки, головний спеціаліст відділу гуманітарного Пулинської селищної ради Лариса Громська, розповіла присутнім історію створення нашого музею та Творчо-мистецької спілки художників-земляків «Пулинське земляцтво», а також поділилася здобутками наших митців та перспективними планами розвитку.

З вітальним словом виступили друзі та колеги: старша наукова співробітниця Житомирського обласного краєзнавчого музею Людмила Журавська, провідний методист обласного Центру народної творчості Надія Сегеда, театральний художник Валерій Кулавін, житомирська художниця Олена Рачкован, письменник, поет, прозаїк і перекладач Анатолій Сірик, зберігач музейного фонду «Пулинські барви» Олена Загацька тощо.

Незрівнянні роботи наших креативних художників,  Леоніда Фесенка та Валентина Войтенка, отримали не лише схвальні відгуки та захоплення, а й були нагороджені Подяками обласного Центру народної творчості. Такою ж Подякою, з нагоди 10-ї річниці створення, відзначили і художній музей «Пулинські барви».

Спільна виставка творчих робіт художників Валентина Войтенка та Леоніда Фесенка «Цвіт акварелі» функціонуватиме у відділі літератури з мистецтв Житомирської обласної бібліотеки ім. О. Ольжича до 30 жовтня. Тож кожен, хто має бажання поринути у незвіданий світ мистецьких фантазій може завітати на виставку. Вхід безкоштовний!

Щиро зичимо нашим художникам широчезного польоту фантазії, нового бачення, натхнення і бажання творити прекрасне. Нехай фарби будуть яскравими не тільки на полотнах, а й в реальному житті!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису