У ПУЛИНАХ ВІДБУДЕТЬСЯ БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК НА ПІДТРИМКУ ВОЇНІВ-ЗЕМЛЯКІВ!

Дата: 05.10.2022 15:37

13 жовтня, у селищному парку, з нагоди Дня захисників і захисниць України, Дня козацтва та християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці, Пулинська селищна рада, організовує  благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ.

Завітати на ярмарку та підтримати Захисників України можуть усі охочі! Усі виручені кошти, будуть спрямовані на придбання автомобіля для військовослужбовців з нашої громади, які нині захищають країну на передовій!

На ярмарку Ви зможете придбати найрізноманітнішу солодку та солону перепічку, знатні пулинські млинці, смачні десерти, банош, мед, гарячі напої (каву, чай) та багато іншого. Ми гарантуємо справжню гастрономічну мандрівку кулінарними майстернями пулинських господинь та невелику вітальну програму з нагоди вищеназваних свят!

Розпочинаємо  о 10:00!