Запрошуємо на онлайн презентацію інвестистиційного паспорту громади

Дата: 06.10.2022 08:28

Шановні колеги та партнери!

Попри всі виклики, з якими зіткнулась наша країна після початку повномасштабної війни, громади та бізнес залишаються ефективними партнерами в розбудові економічної спроможності територій. Наша громада зацікавлена в залученні нового бізнесу, який зможе створити нові робочі місця, якісні товари та послуги для місцевих мешканців, підвищити привабливість громади як комфортного місця для проживання та діяльності. Вже зараз інвестори можуть знайти в нашій громаді вільні земельні ділянки, доступні об’єкти нерухомості, унікальні природні ресурси, людський капітал та підтримку від місцевої влади.

Для підвищення інвестиційної привабливості Пулинської громади ми розробили інвестистиційний паспорт та інвестиційні пропозиції. Запрошуємо вас взяти участь у онлайн презентації та першими дізнатися про актуальні інвестиційні пропозиції громади, ресурсний потенціал та переваги для інвестування.

Для цього необхідно зареєструватися за посиланням: https://bc-club.org.ua/events/pulynska.html

Захід організовано Пулинською громадою в рамках ініціативи «Громада, дружня до бізнесу. Інструменти сприяння бізнесу в громадах», що реалізовує ГО «Клуб Ділових Людей Україна» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Будемо раді співпраці та чекаємо на зустріч!

Виникли питання - телефонуйте за номером +38068 284 6726 (Людмила Метельська)