Звіт про використані кошти, зібрані на Благодійному патріотичному велопробігу «Велосипедом до перемоги»

Дата: 04.10.2022 17:53

Наприкінці літа, у Пулинах відбулася цікава подія: близько 50 мешканців громади доєдналися до першого Благодійного патріотичного велопробігу «Велосипедом до перемоги»Фото без опису.

У рамках заходу, ініційованого Пулинською селищною радою, до благодійної скриньки вдалося зібрати 3680 грн.

Ці кошти були перераховані на придбання повнопривідного, технічно-справного автомобіля для воїнів-земляків, які нині перебувають у зоні активних бойових дій. Автомобіль використовуватиметься для вивезення поранених бійців з зони активних бойових дій та надання подальшої кваліфікованої медичної допомоги.

Щира вдячність усім, хто став частиною цієї акції! Віримо, що спільними зусиллями зможемо допомогти нашим військовослужбовцям вигнати окупантів з цілісної, неподільної, демократичної і суверенної України!