У Пулинах відбувся 10-й ювілейний футбольний турнір пам’яті Павла Воєводи

Дата: 04.10.2022 07:56

У неділю, 01 жовтня 2022 року, на стадіоні «Колос» відбувся традиційний футбольний турнір пам’яті депутата Житомирської обласної ради, лікаря-хірурга Пулинської ЦРЛ Павла Воєводи.

Участь у десятому ювілейному турнірі взяли команди медичних працівників із смт Пулин, м. Житомира та м. Новоград-Волинський.

Зі словами привітань до учасників та гостей турніру звернувся Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк.

На футбольному турнірі були присутні  директор фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Борис Шевчик, очільниця обласної профспілки медичних працівників Алла Суперяга, представниця медичного колективу центральної районної лікарні Світлана Яценко, син Павла Воєводи Дмитро та його дядько Валерій Воєвода.

У результаті динамічної гри, першість виборола команда медиків із Новограда-Волинського, 2 місце посіла команда із Пулин, 3 місце  здобула  команда з Житомира. Команди-учасниці футбольного турніру були нагороджені кубками, а гравці - грамотами.