Повідомлення про скликання 26 чергової сесії селищної ради.

Дата: 28.09.2022 12:34

про скликання 26 чергової сесії селищної ради

Відповідно до розпорядження селищного голови від 20.09.2022 року №63/02-03 скликається 26 чергова сесія селищної ради 8 скликання  06 жовтня 2022 року о 10-00 год. в адміністративному приміщенні за адресою: вул. Шевченка, 104, смт. Пулини

На розгляд сесії виносяться  такі питання:

1.Про затвердження мережі та граничної  чисельності працівників закладів освіти Пулинської селищної ради.

2.Про надання дозволу на укладання договору оренди нерухомого майна, що перебуває у комунальній власності Пулинської селищної ради.

3.Про  виділення  одноразової грошової допомоги гр. Вигівській Людмилі Василівні на поховання сина Тузи Іллі Олександровича.

4.Про надання в безоплатне користування комунального майна Пулинської селищної ради.

5. Про затвердження розмірів і порядку встановлення плати за навчання учнів у КЗ «Пулинська мистецька школа» Пулинської селищної ради.

6. Про внесення змін до бюджету Пулинської селищної територіальної громади на 2022 рік.

7. Про розгляд вимоги виконавця №7718 від 31.08.2022 та рішення Житомирського окружного адміністративного суду №240/11704/19.

8. Про затвердження детального плану території земельної ділянки.

9. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки.

10. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки.

11. Про погодження ДП «Коростенське лісомисливське господарство» надання в користування мисливських угідь.

12. Про припинення права користування та внесення змін в договір на управління спадщиною земельних часток (паїв).

13. Про припинення права користування земельними ділянками.

14. Про надання дозволу ТОВ «УТМР» на розробку нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення за межами населеного пункту.

15. Різне.