Щирі вітання представникам поважного віку!

Дата: 01.10.2022 08:39

Дорогі  наші  ветерани, представники старшого покоління!

У перший жовтневий день ми відзначаємо Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана.

Цей день – не тільки можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими та милосердними до шановної частини суспільства. Він дозволяє висловити слова вдячності батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і взагалі усім літнім людям за багаторічну самовіддану працю на благо нашої громади, за досвід, уміння та мудрість!

Безмежна вдячність вам, дорогі представники старшого покоління, за безцінні знання та слушні поради, за готовність підтримати і допомогти, за гідний приклад для наслідування.

Зичимо вам, шановні ветерани, міцного здоров’я, радості, благополуччя та підтримки нащадків! Нехай ця осіння пора, в яку ви вступили, буде світлою й ласкавою, наповненою душевним теплом, увагою і турботою близьких!  Живіть довго і щасливо, будьте здорові, радійте успіхам дітей та онуків!  Миру вам, оптимізму і благополуччя!

З повагою, Пулинський селищний голова – Олександр Гаврилюк!