Поділіться своєю історією війни на сторінках проєкту «Країнотворці: щоденник історій внеску молоді в перемогу України»

Дата: 29.09.2022 16:19

Міністерство молоді та спорту України спільно з програмою «Мріємо та діємо», Агентством США з міжнародного  розвитку (USAID) в Україні, що реалізується IREX, запустили проєкт «Країнотворці: щоденник історій внеску молоді в перемогу України».

Цей проєкт спрямований на висвітлення інформації про особливі досягнення молоді в наближенні перемоги України. Інформація у Щоденнику наповнюється за такими спрямуваннями:

1) молодь, яка захищає Україну зі зброєю у руках;

2) молодь, яка волонтерить;

3) молоді герої, які загинули, захищаючи Україну (у тому числі спортсмени);

4)молоді підприємці, які змогли зберегти бізнес та переформувати його роботу;

5) молодь, яка творить за кордоном;

6)молоді спортсмени, які виборюють високі нагороди і перемоги для України на міжнародній арені.

Для подання інформації щодо осіб, які входять до зазначених категорій, а також інших історій внеску молоді в наближення перемоги України, необхідно заповнити анкету за посиланням:  https://www.diemo.in.ua/krainotvortsi.