Вітання Пулинського селищного голови з Воздвиженням Хреста Господнього!

Дата: 27.09.2022 08:38

Шановна громадо! Сьогодні ми вшановуємо Велике церковне свято – Воздвиження Хреста Господнього!

У цей світлий день бажаю, щоб міцна віра допомагала вам у житті, берегла від бід, невдач та розчарування. Хай Господь оберігає усіх нас та наші сім'ї від заздрості, брехні і хвороб, нехай боронить нашу громаду і країну від ворожих підступів, зрадництва та руйнувань.

Нехай цей день подарує благодать у сім'ю,  милосердя душі, спокій  та мир. Хай Всевишній додасть нам сили нести ті хрести, які випали на долю нашої країни та кожного зокрема, захистить від життєвих негараздів, допоможе у здійсненні світлих задумів та надихне на добрі справи на благо та добробут наших родин, рідної громади та усієї України.

З повагою, Пулинський селищний голова – Олександр Гаврилюк!