Стартував щорічний Всеукраїнський конкурс мультимедійних проєктів «Врятувати від забуття»
Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України, комітет Верховної Ради України з питань науки, освіти та інновацій у співпраці із центральними та місцевими органами влади запрошують учнів старших класів, студентів, учителів, молодіжні громадські організації та творчі спілки до участі у щорічному Всеукраїнському конкурсі мультимедійних проєктів «Врятувати від забуття».
Метою конкурсу є підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів.
Умови конкурсу:
1. У конкурсі можуть брати участь учні старших класів, студенти, учителі, молодіжні громадські організації та творчі спілки. На конкурс можуть подаватися як індивідуальні, так і групові проєкти.
2. Конкурсні роботи та анкету учасника (учасників) варто надсилати на адресу vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net до 01 грудня поточного року. Протягом грудня-січня журі з числа професійних учителів, режисерів, громадських діячів опрацьовує конкурсні роботи та визначає переможців. Відзначення переможців відбуватиметься наприкінці січня, якщо дозволятимуть без пекові умови.
Переможці отримають почесні відзнаки та грошові винагороди.
3. До участі у конкурсі приймаються творчі проєкти – аматорські документальні та ігрові відеоролики у форматі .avi.
4. Тривалість фільму не має перевищувати 8 хвилин.
5. На початку відеороботи має бути чітко вказано назву матеріалу та його авторів з місцем навчання/роботи.
6. У листі, яким надсилається конкурсна робота, має бути вказано назву відеороботи, авторів та місце навчання/роботи.
7. Авторський текст виконується українською мовою.
8. Подані на Конкурс матеріали не рецензуються і не повертаються.
9. У творчих роботах мають бути використані власноруч відзняті кадри. При використанні у мультимедійних проєктах кадрів, які не були відзняті авторами проєкту, необхідно зазначити автора відеоматеріалу.
Враховуючи значення Всеукраїнського конкурсу у виховному процесі молодого покоління та сучасному історичному контексті, просимо долучитися до цього важливого заходу.