До Дня партизанської слави в бібліотеці оформлено виставку-спомин "Герої другого фронту"

Дата: 22.09.2022 13:17

22 вересня -День партизанської слави України. Це свято покликане висловити всенародну повагу до усіх захисників Батьківщини, які в роки Другої світової війни боролися за свободу і мир у глибокому тилу. Партизани нерідко працювали в оточені ворожих військ, при цьому не шкодуючи власного життя і не знаючи страху.

У період Другої Світової війни налічувалося близько 6200 партизанських угрупувань та загонів. У них служили майже мільйон солдат. Ці невидимі війська, як і інші підрозділи, понесли великі людські втрати під час боротьби з гітлерівським військом. Але внесок партизанських формувань в загальну перемогу людства над нацизмом неоціненний. І День партизанської слави - лише мала частина того, що може зробити сучасне покоління для людей, які колись належали до партизанських загонів.

До Дня партизанської слави в бібліотеці Пулинської селищної ради оформлено виставку-спомин "Герої другого фронту".

Пам'ятаймо про тих, хто віддав найдоржче - власне життя, щоб ми жили під мирним небом.