Маєш монети у кишені – долучайся до акції «Смілива гривня»!

Дата: 23.09.2022 08:11

З 1 серпня по 31 жовтня 2022 року Національний банк України разом із партнерами запрошує долучитися до благодійної акції "Смілива гривня", щоб зібрати кошти на допомогу ЗСУ.

Акція "Смілива гривня" – це благодійна ініціатива, мета якої об’єднати зусилля українців та зібрати кошти для допомоги українській армії, адже завдання кожного із нас – продовжувати працювати, боротися на своїх фронтах та підсилювати нашу армію.

«Акція "Смілива гривня" – це гарна нагода зробити свій внесок у перемогу, навіть, якщо він становитиме лише 10 копійок. Пункти мобілізації монет працюватимуть із 1 серпня до 31 жовтня 2022 року у відділеннях уповноважених банків – Ощадбанку та ПУМБу. Здавайте монети в банки, а ми відправимо їх на фронт", – прокоментував заступник Голови Національного банку України Олексій Шабан.

У межах акції «Смілива гривня» можна здавати банкноти та монети, які перебувають в обігу. Монети, які перестали бути засобом платежу (монети номіналом 1, 2, 5, 25 копійок), можна здати у відділеннях ПУМБу або спочатку обміняти у відділеннях уповноважених банках (Ощадбанк, Приватбанк, Райффайзен Банк, – список відділень, які приймають такі монети, уточнюй у банку) та потім переказати на ЗСУ.

Як долучитися до акції особисто?

Занеси зібрані монети та/або банкноти у найближче відділення банка-партнера та перекажи кошти на спецрахунок НБУ для збору коштів на потреби армії.

Як долучитися до акції колективами?

Організуйте збір коштів серед жителів певної території, житлового комплексу, робочого чи іншого коллективу:

• зберіть кошти;
  • відвезіть кошти до найближчого відділення;
  • перекажіть кошти на спецрахунок НБУ.

Інструкції, які допоможуть організувати збір коштів можна переглянути за посиланням.

Щоб отримати електронну грамоту про участь в акції, заповніть форму реєстрації.

Кожен може відправити свою гривню на фронт. Кожна монетка  – це внесок у перемогу! Об’єднаємо наші зусилля заради майбутнього нашої країни! Мобілізуймо монети разом!