Робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення відвідала Пулинську громаду

Дата: 22.09.2022 11:22

21 вересня 2021 року на території нашої громади працювала робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення Житомирської районної військової адміністрації.

У ході роботи вдалося побувати у 17 закладах громади.

Члени робочої групи провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з фізичними особами-підприємцями та найманими працівниками щодо неприпустимості допуску до роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин, а також повідомили про наслідки, що виникають у разі порушення трудового законодавства.

Крім цього, були наголошені основні зміни, що стосуються оплати праці та підвищення мінімальної заробітної плати з 1 жовтня 2022 року. Члени робочої групи також повідомили, що офіційне працевлаштування та вчасно сплачені податки у складні для країни часи є тим фінансовим ресурсом, який гарантує громадам повноцінну життєдіяльність і безпеку в умовах війни, а найманим працівникам – надійний соціальний захист сьогодні та пенсійне забезпечення в майбутньому.