Із засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 23.09.2022 12:26

23 вересня 2022 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Пулинської селищної ради №10 під головуванням Пулинського селищного голови Олександра Гаврилюка.

З метою здійснення соціального захисту дітей громади, результативного вирішення проблем виховання та всебічного розвитку дітей, члени комісії розглянули 9 питань порядку денного, зокрема про доцільність позбавлення батьківських прав та про забезпечення прав і найкращих інтересів дітей, влаштованих на цілодобове перебування у спеціалізовані школи. Крім цього, було розглянуто висновки про стан утримання, навчання та виховання дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, а також затверджено 11 індивідуальних планів соціального захисту дитини, яка перебуває у складних життєвих обставинах, дитини, яка залишилася без батьківського піклування, дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування.

По питаннях порядку денного доповіли начальник служби у справах дітей Марина Остапчук та головний спеціаліст  Тетяна Андрійчук.

Члени комісії, заслухавши інформацію, детально вивчили та обговорили матеріали справ з вищезазначених питань, з’ясували факти і обставини з кожного питання окремо, прийняли ряд конструктивних та виважених рішень, спрямованих на захист прав та інтересів дітей.