Вітання Пулинського селищного голови

Дата: 21.09.2022 08:30

Шановні мешканці Пулинської громади!

21 вересня православні християни відзначають одне з головних релігійних свят у році  Різдво Пресвятої Богородиці або Другу Пречисту.

У цей день віруючі святкують народження Діви Марії, земної матері Ісуса Христа, великої праведниці, помічниці і заступниці людей, покровительки сільського господарства.

У цей благодатний день щиро бажаю усім жителям нашої громади віри, душевної гармонії, світлої життєвої дороги, умиротворення та справжніх чудес. Нехай Божа Мати охороняє ваші сім’ї, наших Захисників і всю Україну від біди і страждань, допомагає приймати правильні рішення і стійко проходити усі випробовування.

Нехай Пресвята Діва оберігає  усіх нас від злих і ненависних людей, наповнює душу світлом, любов'ю і милосердям, дарує нам мир, спокій і перемогу.

З повагою, Пулинський селищний голова – Олександр Гаврилюк!