Вітаємо з Днем народження Пулинського селищного голову Олександра Гаврилюка!

Дата: 20.09.2022 08:10

20 вересня свій День народження святкує справедливий керівник, досвідчений управлінець, мудра людина, очільник Пулинської громади – Олександр Гаврилюк!

Шановний Олександре Станіславовичу, прийміть наші найщиріші привітання з Днем народження та побажання міцного здоров’я, життєвої наснаги, професійних успіхів, особистих творчих досягнень, безмежного людського щастя, сімейного добробуту і благополуччя!

Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на добрі звістки, радісні події, нові звершення і благородні справи. Хай людська шана буде Вам подякою за плідну працю, чуйність, уміння творити красу і добро.

Нехай збудуться всі надії та будуть втілені у життя всі плани. Божої благодаті та всіляких гараздів на многії літа!

Миру Вам, Вашій родині та нашій Україні!

З повагою та найщирішими побажаннями колектив, виконавчий комітет та депутатський корпус Пулинської селищної ради!