УВАГА! ХЛОРУВАННЯ ВОДИ!

Дата: 14.09.2022 09:26

Шановні мешканці громади, Комунальне багатогалузеве підприємство «Пулинський водоканал» Пулинської селищної ради повідомляє, що з 15 вересня 2022 року  протягом 10 календарних днів будуть проводитись планові роботи з хлорування водопровідних мереж.

Протягом певного періоду буде подаватись хлорована вода, тому просимо заздалегідь заготовити необхідний запас води як для питних потреб, так і для виробничих.

Важливо: під час хлорувания води її можна використовувати тільки після кип’ ятіння.

Також неухильно просимо фізичних осіб - споживачів комунальних послуг з водопостачання та водовідведення, вивезення твердих побутових відходів, при оплаті послуг,  згідно з заключеними договорами, розмежовувати у платіжних документах кожен вид послуг окремо, а саме:

•  водопостачання - ….грн;
  • водовідведення - ….грн;
  • вивезення твердих побутових відходів - ….грн, тощо.

Дякуємо за розуміння!

Адміністрація водоканалу