Співпраця Пулинського бюро правової допомоги із сектором пробації

Дата: 13.09.2022 17:00

12 вересня 2022 року у приміщенні Житомирського районного сектору №8 філії Центру пробації у Житомирській області відбулась зустріч завідувача сектору Пулинського бюро правової допомоги Олексія Невмержицького із суб’єктами пробації.

Під час проведення бесіди Олексій Невмержицький розповів присутнім про порядок надання безоплатної правової допомоги малозахищеним громадянам. Крім цього, суб’єкти пробації мали можливість поспілкуватися із представником бюро правової допомоги та отримали роз’яснення щодо підстав отримання безоплатної правової допомоги у таких напрямках:

• надання правової інформації;
  • надання консультацій і роз’яснень з правових питань;
  • складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру);
  • надання допомоги у забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації.

Підвищення правової обізнаності осіб, які перебувають на обліку в секторі пробації, є важливим чинником запобігання випадків повторного скоєння злочинів та правопорушень.

Житомирський районний сектор №8

філії Державної установи «Центр пробації»

у Житомирській області

(смт. Пулини)