Вшанували пам'ять жертв фашизму...

Дата: 11.09.2022 12:33

З 1962 року кожну другу неділю вересня прийнято вважати Міжнародним днем пам’яті жертв фашизму. День пам’яті жертв фашизму – це день, коли вшановуються десятки мільйонів людей, які загинули під час Другої світової війни, це день поминання полеглих у боях солдатів, а ще більше – мирних людей різних національностей, які загинули внаслідок бомбардувань, у концтаборах, від хвороб, голоду та катувань на окупованій території.

З метою вшанування пам’яті жертв фашизму до Пам'ятного знаку жертвам фашизму на околиці с. Ягодинка прийшли місцеві мешканці, поклали квіти та вшанували пам'ять про загиблих хвилиною мовчання.

У цей день у глибокій скорботі схилімо голови перед світлою пам’яттю тих, хто загинув під обстрілом бомб або в концтаборах. Хай пам’ять про всіх жертв фашизму живе в наших серцях та гуртує нас у спільній боротьбі за єдність і неподільність нашої держави, свободу і незалежність українського народу.

Фото без описуФото без опису Фото без опису