Пулинська бібліотека запрошує ознайомитися з виставкою-порадою "До країни знань мандруємо з книжками"

Дата: 31.08.2022 10:46

Сучасний світ потребує людини з високим рівнем загальної культури, освіти, людини цілеспрямованої, мобільної, здатної швидко орієнтуватися і приймати рішення у складних обставинах. Чим вищий рівень знань людини, тим більше вона відповідає усім цим вимогам, тим ширші можливості відкриваються перед нею, тим легше знаходить вона своє місце в суспільстві.

Інформаційне суспільство вимагає від молоді, яка вступає у самостійне життя, глибоких знань, високого інтелектуального й фізичного розвитку.

Щоб розширити свої знання бібліотека Пулинської селищної ради пропонує ознайомитися з виставкою-порадою "До країни знань мандруємо з книжками".

Приходьте до нас, ми чекаємо на Вас!