Вітання Пулинського селищного голови

Дата: 02.09.2022 08:37

2 вересня українські нотаріуси традиційно відзначають своє професійне свято – День нотаріату України!

Це свято людей, які своєю повсякденною працею стверджують недоторканість конституційних прав і свобод громадян та непорушність букви й духу Закону.

Представники нотаріального фаху відіграють важливу роль у сфері економічної та соціальної політики, адже нотаріат покликаний підтримувати юридичний мир та запобігати правовим конфліктам.

У День професійного бажаю усім нотаріусам та їх помічникам бездоганного професіоналізму, омріяного мирного неба, добробуту, успіху та нових здобутків на професійній ниві в ім’я мирного європейського розвитку нашої держави! Нехай життєва мудрість, досвід та високий професіоналізм допомагають вам і надалі лишатися на висоті вимог сьогодення!

З повагою, Пулинський селищний голова – Олександр Гаврилюк!