Вітання Пулинського селищного голови з нагоди Міжнародного дня благодійності

Дата: 05.09.2022 08:40

5 вересня в усьому світі відзначається Міжнародний день благодійності. У цей день, котрий співпадає з Днем пам’яті Терези Калькутської – місіонерки, яка присвятила усе своє життя служінню справі благодійності, прийнято розповідати про великий внесок благодійників та волонтерів з усього світу у подолання сучасних проблем людства.

З початком війни ми сформували колективне бачення благодійності, яке проявилося у допомозі кожного кожному. Приємно, що культура доброчинності, яка поступово укорінюється у нашій громаді, сприяє її духовному розвитку, єднає людей між собою та показує, що справжнє добро і щирі, ладні прийти на допомогу люди, зовсім близько, що є на кого розраховувати, якщо, раптом, трапиться непередбачуване.

У Міжнародний день благодійності щиро бажаю кожній добросердій людині миру та сімейного затишку. Нехай чуйність і співчуття допомагають знаходити можливості, а ваші добрі справи висвітлюють ваше життя.

Сьогодні, не називаємо імен та подумки, з вдячністю, згадуємо про кожного благодійника та благодійницю, чиї добрі справи принесли користь. Дякуємо людям із небайдужим серцем, які відчувають біль іншого та допомагають нужденним! Нехай у нашому світі стане набагато більше чуйних людей!

І пам’ятаймо: благодійником може стати кожен із нас, підтримуючи суспільно важливі проекти громади гривнею або волонтерською допомогою. Допомагаймо тим, хто цього потребує!

З повагою, Пулинський селищний голова – Олександр Гаврилюк!