Вітання Пулинського селищного голови з Днем знань!

Дата: 01.09.2022 08:00

Дорогі школярі, шановні батьки та працівники освіти! Прийміть найщиріші вітання з Днем знань і початком навчального року!

1 вересня завжди було для нас зворушливим і незабутнім днем, днем, який вікривав двері до чогось нового і непізнаного, днем, із якого починалася дорога в майбутнє.

1 вересня 2022 року для нас по-особливому хвилююче, бо розпочинаємо його у час, коли країна протистоїть лютому ворогу і дає гідну відсіч другій армії світу, боронячи нашу землю, майбутнє наших дітей. Та ми готові до цього виклику!

Дуже багато сил і часу усі ми витратили, щоб зробити освітнє середовище максимально безпечним і продуктивним. Сьогодні з гордістю і глибокою повагою хочу подякувати працівникам освіти і батькам наших дітей за ту плідну працю, яку ми зробили разом. Нині вкрай важливо рухатися у одному напрямку і розуміти, що якісна освіта – це запорука післявоєнної відбудови і розвитку нашої країни, її світлого європейського майбутнього! А ми вже точно знаємо, розумна нація – непереможна!

Дорогі школярі, шановні батьки та працівники освіти, нехай цей навчальний рік почнеться вдало і пройде успішно, а кожен новий день буде маленьким кроком до Великої Перемоги. Хай можливість пірнути у світ знань відкриє перед кожним із вас нові двері до здійсненних мрій, надихне на нові досягнення, дасть тверду опору для подальших життєвих перспектив!

Нехай перший дзвоник пролунає у кожному серці радісним настроєм, вірою у завтрашній день та в успіх розпочатих справ!

Будьмо єдині і сильні! Навчаймо і вчімося задля перемоги! Зі святом, освітянська родино Пулинської громади!

З повагою, Пулинський селищний голова – Олександр Гаврилюк!