У День знань відбудеться Всеукраїнський урок із українськими зірками

Дата: 30.08.2022 16:51

У День знань відбудеться Всеукраїнський урок із українськими зірками. Про це повідомляє Міністерство освіти і науки України.

01 вересня 2022 року у прямому ефірі інформаційного телемарафону відбудеться Всеукраїнський урок «Повертаюся до навчання» за участю Міністра освіти і науки Сергія Шкарлета, Тіни Кароль, Євгена Клопотенка, Тараса Тополі та Олександра Педана.

Урок розпочнеться о 09:00.

Метою ініціативи є мотивування учнів повернутися до навчання. Варто зазначити, що українська система освіти модернізується та стає більш привабливою та комфортною для молоді.

Організаторами є Міністерство освіти і науки України, Інститут модернізації змісту освіти, Асоціація інноваційної та цифрової освіти в партнерстві з Гете-Інститутом Федеративної Республіки Німеччини.

Методичні рекомендації МОН України щодо організації освітнього процесу в школах у 2022/23 навчальному році дивіться ТУТ.