Вітання Пулинського селищного голови з Днем авіації України

Дата: 27.08.2022 08:00

Щороку в останню суботу серпня своє професійне свято відзначають військові і цивільні авіатори, працівники авіаційної промисловості і транспорту.

З нагоди свята щиро вітаю Вас з Днем авіації України та дякую за самовіддану працю заради підвищення боєздатності Збройних Сил України.

Ваша професія завжди була досить ризикованою та відповідальною, а у часи, коли наша країна протистоїть військовому вторгненню росії, саме самовіддана праця, ваш професіоналізм та оперативність забезпечують нашу впевненість у кожному наступному дні, який наближає нашу перемогу. Завдяки постійному пошуку та новаторському підходу ви формуєте нову славетну сторінку в історії підкорення неба.

У День професійного свята зичу Вам міцного здоров’я, довгоочікуваного миру, процвітання вашій крилатій справі, чистого неба та завжди легких польотів. Бажаю, щоб кількість ваших злетів завжди дорівнювала кількості посадок!

Низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю військових, які загинули під час бойових операцій та військових завдань.

З повагою, Пулинський селищний голова – Олександр Гаврилюк!