Вітання селищного голови з Успінням Пресвятої Богородиці

Дата: 28.08.2022 08:05

Шановна громадо! 28 серпня православні християни відзначають велике храмове свято – Успіння Пресвятої Богородиці.

У цей особливий день бажаю кожному вселенського миру, душевного спокою, життєвої досконалості і сімейного затишку! Нехай Свята Діва Марія буде уважна до Вас та Вашої родини, захистить від бід, збереже від сліз! Хай душевна чистота, добро і достаток будуть у Ваших оселях.

У цей день звернімося у молитвах до Божої Матері з проханням захистити і вберегти від ворожої потали наших мужніх Захисників і Захисниць та простягнути над кожним з нас гілку фінікового дерева – символу святої благодаті.

Нехай буде з нами її благословення та захист від усього порочного, що може похитнути головне в людині – віру!

З найщирішими побажаннями, Пулинський селищний голова – Олександр Гаврилюк!