До уваги ВПО! Грошова допомога від УВКБ ООН у партнерстві з БФ «Право на захист»

Дата: 23.08.2022 14:44

Шановні внутрішньо переміщені особи, звертаємо вашу увагу на те, що у понеділок 29 серпня 2022 року 0 14.00 год у приміщенні Пулинської селищної ради за адресою: смт Пулини, вул. Шевченка, 104 (3 поверх, сесійна зала) відбудеться консультативна зустріч щодо отримання фінансової допомоги переселенцями від УВКБ ООН у партнерстві з Благодійним фондом «Право на захист».

Мова йде про  2220 грн на особу на місяць протягом 3-х місяців!

Під час зустрічі із представниками делегації ви зможете отримати фахову консультацію з питань грошової допомоги для ВПО, а також зможете подати заявку, якщо належите до числа ВПО з певною категорією вразливості, а саме:

• «неповні сім’ї» з 2 або більше дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (старше 60 років) на утриманні;
  • родина, що складається з однієї самотньої людини 60+ років або з кількох осіб похилого віку, а також родини, де дітей молодше 18 років (одного чи більше) виховують особи похилого віку;
  • родини, в яких є одна або кілька осіб з особливими потребами (інвалідність, хронічні захворювання, т.п.);
  • прийомні сім’ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (документально підтверджені).

ВАЖЛИВО: Для реєстрації необхідно мати документи, що посвідчують вашу особу. Це може бути:

• паспортID карткаДокументи з додатку «ДІЯ»;
  • індивідуальний податковий номер (ІПН);
  • водійське посвідчення;
  • або інші документи, що посвідчують особу чи надають можливість ідентифікувати її.

Для збору даних повинні бути присутні всі члени домогосподарства. У випадку, якщо член сім’ї не може прийти до центру збору даних через обмежену мобільність, ця людина/родина бути перенаправлена на дистанційну реєстрацію.

Маєте питання - пишіть у телеграм-канал Допомога ВПО від УВКБ ООН через офіси БФ «Право на захист» за посиланням: https://t.me/IDPhelp.