Із засідання комісії з питань прав дитини

Дата: 23.08.2022 12:52

З метою здійснення соціального захисту, реалізації прав та інтересів кожної дитини, 23 серпня 2022 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Пулинської селищної ради №9 під головуванням Пулинського селищного голови Олександра Гаврилюка.

Члени комісії розглянули 2 питання порядку денного:

1. Про доцільність влаштування дитини до спеціалізованої школи.
  2. Розгляд висновку про доцільність звільнення від обов’язку опікуна відносно дитини, позбавленої батьківського піклування.

По питаннях порядку денного доповіли начальник служби у справах дітей Марина Остапчук та провідний спеціаліст Оксана Пітра.

Члени комісії, заслухавши інформацію по питаннях порядку денного, прийняли ряд компетентних та виважених рішень, спрямованих на захист прав та інтересів дітей, їх гармонійний розвиток та формування здорового мікроклімату у сім'ї, де виховується дитина.

Фото без описуФото без опису Фото без опису