«Mental Help» — безкоштовна психологічна допомога для українців

Дата: 09.08.2022 16:38

Воєнна агресія Росії завдала непоправних наслідків не тільки фізичному, але і психологічному здоров’ю українців. За даними Міністра охорони здоров’я, 15 млн українців потребуватимуть психологічної допомоги. Серед них — і діти, і дорослі, і люди літнього віку. На жаль, не всі українці можуть дозволити собі оплатити послуги професійного психолога. Але всі вони заслуговують на психологічну підтримку й піклування.

Проєкт «Mental Help» зібрав команду фахових психологів, які готові працювати з усіма українцями, що відчувають на собі психологічні наслідки війни. Від сеансу зі спеціалістом вас відділяють усього декілька кліків.

Як отримати психологічну допомогу?

Взаємодія із психологом відбувається на онлайн-платформі.

1. Зайдіть на наш сайт: https://mentalhelp.com.ua/
  2. Перегляньте профілі психологів і виберіть того, хто найкраще підходить саме вам.
  3. У профілі психолога забронюйте точний час приватного сеансу. Для цього заповніть коротку форму зі своїми контактними даними.
  4. У зазначений час приєднайтеся до онлайн-зустрічі з психологом через посилання, яке прийде вам на електронну пошту.

Консультація буде відбуватися через застосунки відео-зв‘язку Zoom або Google Meet. Усі консультації є безкоштовними та конфіденційними.

Перед сесією з психологом:

1. Занотовуйте питання, які хочете поставити під час сеансу.
  2. Переконайтеся, що під час сеансу ви будете у комфортному/безпечному місці.
  3. Упевніться, що маєте стабільне інтернет-з’єднання, вимкнені сповіщення та звук на телефоні.

Після сесії:

1. Дайте собі час обміркувати результати сеансу.
  2. Виконайте домашні завдання, які ви отримали від фахівця.

Фото без опису???????