На Житомирщині функціонує територіальний орган Національної соціальної сервісної служби України

Дата: 12.08.2022 15:58

Шановні мешканці та гості громади, відповідно до постанови КМУ від 26.08.2020 № 783 «Деякі питання Національної соціальної сервісної служби України» утворено та функціонує Головне управління Національної соціальної сервісної служби у Житомирської області (далі Головне управління), як територіальний орган Національної соціальної сервісної служби України.

Основним завданням Головного управління є реалізація державної політики у сфері здійснення державного контролю:

• за дотриманням вимог законодавства під час надання соціальної підтримки (державна допомога, пільги, житлові субсидії та інші виплати, що здійснюються за рахунок коштів державного бюджету), соціальних послуг;
  • за використанням коштів державного бюджету, виділених для надання соціальної підтримки, зокрема під час проведення перерахунку її розмірів у разі встановлення фактів надмірної виплати коштів або надання її з порушенням законодавства;
  • за дотриманням прав дітей.

Адреса Головного управління національної соціальної сервісної служби у Житомирській області: 10014, м. Житомир, майдан С.П. Корольова, 3/14.

Е-mail: [email protected]; https://www.facebook.com/gupnsssuzht.

Графік роботи: понеділок – четвер: з 8.00 до 17.00; пятниця – з 8.00 до 16.00. Обідня перерва: з 13.00 до 14.00; субота - неділя – вихідні.

Начальник Головного управління: Юрій ПРОКОПЕЦЬ (контактний телефон: (098) 724-42-68).

Заступник Начальника Головного управління: Наталія Нагорна (контактний телефон: (097) 108-70-58).