Заходи з нагоди відзначення Міжнародного Дня молоді

Дата: 12.08.2022 13:45

Цьогоріч вперше українці разом з усім світом відзначають День молоді - свято активних та креативних, унікальних та інтелектуальних, талановитих та відповідальних. Цей день для молодих людей не тільки привід для свята, а й час замислитися про реалізацію свого потенціалу для благополуччя себе, своєї родини, своєї країни.

З нагоди відзначення Міжнародного Дня молоді працівники бібліотеки Пулинської селищної ради спільно з місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, центром культури і дозвілля організували інформаційну локацію біля приміщення бібліотеки, де було оформлено книжкову виставку "Юнаки та дівчата нумо читати", з літературою на будь - який смак для молоді.

Фахівці центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги не лише інформували громадян про їх права, а також надавали чіткі й зрозумілі поради, як діяти, коли твої права порушують.

Для усіх нас це свято надзвичайно важливе, воно знакове, адже саме молодь є основною рушійною силою позитивних змін та перетворень, які відбуваються сьогодні в Україні: молодь приймала найактивнішу участь у Революції Гідності, боролася за волю, незалежність та демократиію. Сьогодні, у часи війни, молоді волонтери та військові з великим почуттям патріотизму та гідності захищають нашу рідну країну на передовій. Вони гідні правнуки славних козаків!

Тримаймося разом! І все буде Україна!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису