Рекомендації Мінреінтеграції щодо важливості евакуації з небезпечних територій

Дата: 08.08.2022 10:07

Триває шостий місяць повномасштабного воєнного вторгнення рф в Україну. Жорстока реальність вимагає від українців прийняття важливих рішень, від яких залежить життя та майбутнє.

З метою забезпечити проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед внутрішньо переміщених осіб з Донецької області, зокрема, тих які наразі проживають в місцях компактного проживання, та розповсюдження ними серед близьких, родичів та знайомих, які залишилися проживати в Донецькій області, інформації щодо важливості евакуації з небезпечних територій, Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України розробило інформаційні пам’ятки щодо важливості евакуації з небезпечних територій.

Збереження життя – головний пріоритет для цивільного населення, який повинен спонукати до виїзду у більш безпечні регіони.

Потурбуйтеся про своє життя та життя своїх рідних!