Вітання Пулинського селищного голови з Днем військ зв’язку України

Дата: 08.08.2022 09:17

8 серпня, у День військ зв’язку України, щиро вітаю наших надійних і завжди зосереджених воїнів-зв’язківців та фахівців суміжних професій у військових частинах та підрозділах з професійним святом!

Військовий зв’язок - це невід’ємна складова управління Збройними Силами України, його технічна основа. В українській армії зв'язківці виключно необхідні, адже вони регулюють атаку, працюють на випередження, дають нашим військовим комунікаційну перевагу над ворогом, забезпечують достовірною інформацією та об’єднують наші війська вздовж усієї лінії фронту у єдине ціле.

У День професійного свята бажаю усім міцного здоров'я і стійкого морального духу, впевненості у власних силах, уважності і точності, великих перемог над противником і величезних досягнень у житті. Завжди залишайтеся неушкодженими та будьте провідниками лише гарних новин!

Віримо у Вас, віримо в нашу армію, віримо у перемогу! Слава Героям-зв’язківцям України!

З повагою, Пулинський селищний голова – Олександр Гаврилюк!