Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Дата: 04.08.2022 10:35

ТОВ «ОЛЕВСЬК-АГРО 2016» планує розробку Гута-Юстинівського-2 родовища пісків, розташованого у с. Гута-Юстинівка Житомирської району Житомирської області. З метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності, ТОВ «ОЛЕВСЬК-АГРО 2016» повідомляє про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності.

Протягом строку громадського обговорення (30 днів) громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування.

Зауваження та пропозиції можуть подаватися у письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) на адресу Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації: 10014, м. Житомир, вул. Театральна, 17/20, тел. (0412)47-25-36, e-mail: pryroda@eprdep.zht.gov.ua.

Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Місця розміщення звіту оцінки з впливу на довкілля, час, коли громадськість може з ними ознайомитися та інша додаткова інформація:

• у приміщенні старостату Новозаводського старостинського округу за адресою: 12056, Житомирська область, Житомирський р-н, с. Новий Завод, вул. Миру, 3; з 29.07.2022 року. Контактна особа – Гарбузюк Ірина Миколаївна, староста Новозаводського старостинського округу Пулинської селищної ради, тел. (096) 86-07-904.
  • у приміщенні Пулинської селищної ради за адресою: 12001, Житомирська область, смт. Пулини, вул. Незалежності, 13; з 29.07.2022 року. Контактна особа – Мурзаков Сергій Анатолійович, заступник селищного голови Пулинської селищної ради, тел. (097) 87-86-955.

???????