Засідання 24 чергової сесії 8-го скликання Пулинської селищної ради

Дата: 15.07.2022 14:26
Кількість переглядів: 1955

14 липня 2022 року під головуванням селищного голови Олександра Гаврилюка відбулося пленарне засідання 24 чергової сесії 8-го скликання.

На сесію прибули 16 депутатів з 26 обраних.

На розгляд сесії було винесено ряд питань, зокрема:

• Про виділення одноразової матеріальної допомоги на лікування.
  • Про перейменування закладів загальної середньої освіти Пулинської селищної ради та затвердження їх статутів у новій редакції.
  • Про внесення змін до бюджету Пулинської селищної територіальної громади на 2022 рік.
  • Земельні питання:

1. Про передачу в оренду земельних ділянок.

2. Про передачу в оренду неуспадкованих земельних часток (паїв).

3. Про внесення змін до рішень 22 сесії 8 скликання від 09 червня 2022 року.

• Різне.

З питань порядку денного інформували: секретар селищної ради – Метельська Людмила Олександрівна; начальник відділу освіти – Опанащук Наталія Вікторівна; начальник фінансового відділу – Сак Людмила Іванівна; завідувач сектору земельних відносин – Владиченко Василь Дмитрович.

За результатами розгляду вищезазначених питань порядку денного прийнято 11 рішень.

Не менш важливим став розгляд питання: Різне.

Депутати прийняли 2 звернення:

1. Звернення депутатів Пулинської селищної ради до Кабінету Міністрів України, Всеукраїнської Асоціації ОТГ, Асоціації міст України  щодо ситуації, яка склалася з мережею секторів та відділів Державної Міграційної служби у Житомирській області.
  2. Звернення депутатів Пулинської селищної ради до Кабінету Міністрів України, Народного депутата України Дмитра Костюка, Всеукраїнської Асоціації ОТГ, Асоціації міст України, Голови Правління АТ КБ «ПриватБанк» Бьоша Герхарда, Директора Макрорегіонального управління «Північно-Західне» Юрія Войтенка, щодо ситуації, яка склалася з закриттям Північно-Західного відділення 107 смт. Пулини АТ КБ «ПриватБанк».