Тільки разом ми здатні досягти бажаного результату!

Дата: 15.07.2022 11:07

Як показує досвід, поодинці прямувати до бажаної цілі досить складно… Натомість разом рухатися у одному напрямку, підтримувати один одного і тішитися спільному результатові набагато приємніше. Наша громада це відчула на власному досвіді!

7 липня 2022 року Пулинська селищна рада, за сприяння знаних майстрів і майстринь нашого краю, за підтримки підприємців і громадських організацій, залучившись допомогою креативної молоді та дітей, а також усіх небайдужих мешканців і гостей нашої громади, провела Благодійний ярмарок «Підтримай своїх», у межах якого вдалося зібрати 67 823 грн на підтримку воїнів-земляків, які нині боронять Україну від рашистів на фронті.

Звичайно, ідея зароджується у думках кількох людей, проте втілюється, неодмінно, зусиллями багатьох… Сьогодні хочеться, аби уся громада, наші Захисники і всі українці знали імена тих, хто у тилу працює на перемогу, тих, хто не забуває, не втомлюється і вірить, свято вірить у нашу перемогу і прикладає максимум зусиль для наближення цього часу!

Пулинська селищна рада висловлює щиру вдячність кожному і кожній, хто своїм талантом і вмілими руками, єдністю і оптимізмом, іскоркою в очах і щемом у серцях допоміг створити атмосферу Благодійного ярмарку.

За суттєву допомогу у вигляді продукції для ярмарку ми сердечно дякуємо нашим майстрам:

Олександру Могилі (с. Ясна Поляна), Олександру Годлевському (с. Кошелівка), Ларисі Дехтярук (смт Пулини), Ірині Кравченко (смт Пулини), Оксані Перегуді (с. Ялинівка), Світлані Мартиновій (с. Ясенівка), Олені Острогляд (смт Пулини), Оксані Ядуті (смт Пулини), Галині Буравській (с. Стара Олександрівка), Івану Кондураєву, (с. Кошелівка), Ірині Панченко (смт Пулини), Галині Коляді (с. Чернявка), Володимиру Рижуку (с. Ясна Поляна), Віктору Бобрику (с. Івановичі), Михайлу Петренку (с. Кошелівка), Надії Ткачук (с. Очеретянка), Майї Черниш, (смт Пулини), Софії Костюшенко (с. Чернявка), Галині Мельник (с. Івановичі), Галині Репіній (с. Івановичі), Тетяні Ярко (с. Івановичі), Світлані Вакулюк (с. Івановичі), Галині Ткаченко (с. Івановичі), Галині Супрончук (с. Івановичі), Ірині Бондарчук (с. Івановичі), Світлані Гриценко (с. Чернявка).

Також висловлюємо вдячність нашим художникам-землякам Леоніду Фесенку,  його талановитим вихованцям та  Юрію Субіну (с. Івановичі). Окрема вдячність справжнім майстрам пера Ользі Бортніковій, Денису Войтенку, Катерині Черниш,  Марії Мосійчук, Тетяні Фольварочній. Щирі слова подяки говоримо і ГРОМАДСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ "ПУЛИНСЬКИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ТА БІЗНЕС ЦЕНТР", дякуємо ГО «Пулинські рибалки» за грошовий внесок у скриньку ярмарку у розмірі 10 тисяч гривень.

Слова подяки кажемо і нашим небайдужим, завжди радим прийти на поміч підприємцям: ФОП Войтенко Віталій, ФОП Войтенко Микола, ФОП Пташнюк Максим, ФОП Василенко Оксана, ФОП Кузьменко Сергій, ФОП Кузьменко Катерина.

За смачні, домашні смаколики щиро вдячні нашим майстриням та майстрам кулінарного фронту: Інні Войцехівській (с. Ясна Поляна), Валентині Панченко (с. Пулино-Гута), Світлані Черниш (с. Ялинівка), Ірині Сорокіній (с. Кошелівка), Тетяні Войтенко (с. Сколобів), Ларисі Зозулі (с. Чернявка), Валентині Кайданюк (с. Зелена Поляна),  Наталії Журавській (с. Новий Завод), Станіславі Цаплінській (с. Стара Олександрівка), Зої Бондарчук (с. Ягодинка), Аллі Терещенко (с. Очеретянка), Людмилі Ілючок (с. Веснянка), Михайлу Виговському (с. Корчівка), Ірині Сканун (с. В’юнки), Олені Соколовській (с. Юльянівка), Марині Іщенко (смт Пулини), Олені Ткач (смт Пулини).

Невимовно вдячні і нашим пасічникам, особливо Миколі Іващенку, а також Миколі Чайці, В’ячеславу Кравченку, Валерію Мельнику та іншим.

Окрему подяку хочемо висловити колективу та дітям КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості Пулинської селищної ради», а також Сергію Лебедю, Євгенію Павлову, Олександру Богатирчуку, Григорію Косташу,  Анні Терещук та Тетяні Беляк.

І, звичайно, величезне спасибі кожному, хто прийшов на ярмарку, придбав виріб, смаколики або ж мистецькі твори, зробив фото на патріотичній фотозоні,  залишив слова подяки нашим Захисникам і Захисницям та вніс свій вклад у благородну справу. Без вас усіх нічого не вийшло б. Так тримати! Разом до перемоги! Слава Україні! Слава нескореному українському народу!